Flat Charmoso Na Praia Da Barra
| Wi-Fi | Klimatyzacja | Zwierzęta nie są dozwolone Zakaz wprowadzania zwierząt |
Zlokalizowany w dzielnicy Barra da Tijuca Flat Charmoso Na Praia Da Barra Rio de Janeiro oferuje zakwaterowanie 2 km od takich atrakcji kulturalnych, jak Museu Seleção Brasileira. 1-pokojowy apartament może pomieścić do 4 gości.
Pobliskie atrakcje to Plaża Barra da Tijuca, 10 min jazdy samochodem od apartamentu o powierzchni 50 m² oraz Park Ekologiczny Marapendi - 25 min spacerem stąd. Centrum kultury Cidade das Artes znajduje się 2,1 km od obiektu.
Flat Charmoso Na Praia Da Barra dysponuje balkonem, garderobą i miejscem do pobytu dziennego z klimatyzacją, zapewniając najwyższy komfort. W tym apartamencie zaprojektowano 2 łazienki. Ponadto do dyspozycji Gości oddzielna toaleta i prysznic.
Obiekt jest wyposażony w aneks kuchenny z urządzeniami do przygotowywania własnych potraw. Stacja kolejowa Estação D Pedro II jest w 24 km. Obecność sauny zapewnia wysoki poziom zadowolenia gości.
- Lokalne atrakcje
- Flag's Center4,6 km
- Barra da Tijuca Beach3,7 km
- Itauna Shopping4,1 km
- Barra Shopping2,9 km
- Pole golfowe Olympic2,2 km
- Dom Quixote2,3 km
- Marapendi Lake600 m
- Lotniska
- Lotnisko Dumont32 km
- Stacje kolejowe
- Dworzec kolejowy Estação D Pedro II24 km
Do dyspozycji gości w hotelu
O hotelu
- Całkowity zakaz palenia
- Wi-Fi
- Parking
- Zakaz wprowadzania zwierząt
Opcje wyżywienia
- Przybory kuchenne
Do dyspozycji gości w pokoju
- Klimatyzacja
- Kącik dzienny
- Przebieralnia
- Pralka
- Telewizor LCD
Ważna informacja
Często Zadawane Pytania
- ❓
Czy Flat Charmoso Na Praia Da Barra obejmuje kuchnię?
Tak, Flat Charmoso Na Praia Da Barra wyposażony jest w aneks kuchenny i oferuje lodówkę, piekarnik i przybory kuchenne. - ❓
Ilu gości pomieści Flat Charmoso Na Praia Da Barra?
We Flat Charmoso Na Praia Da Barra może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających. - ❓
Czy Flat Charmoso Na Praia Da Barra ma basen?
Flat Charmoso Na Praia Da Barra dysponuje prywatnym basenem kąpielowym.